Apsiyon Mobil Uygulaması

Apsiyon Mobil Uygulaması'nı

Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz indirin,
Hızlı işlemin keyfini çıkarın!

Apsiyon Mobil Uygulaması İle,

  • Apsiyon A+ Yaşam Kulübü'nde size özel olarak sunulan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Aidat borçlarınızı ve ödemelerinizi görüntüleyebilir, kartınızı sisteme kaydederek güvenli bir şekilde aidat ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Aidatınızı, otomatik ödeme talimatı vererek kredi kartınızla düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.
  • Site yönetiminizin iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • İş talepleriniz ve şikayetleriniz için kayıt oluşturabilir ve durumlarını takip edebilirsiniz.
Türkçe
English

Feriloft Sitesi

Rezidans
Bir ilçeyi karıştırdı... Yakınının sözleri şoke etti
Pazartesi 07:14, 16 Temmuz 2018
İstanbul Kağıthane’de bir kişinin havaya ateş açması mahalleyi ayağa kaldırdı. Kişinin adresine ihbar üzerine özel harekat destekli operasyon düzenlendi. Operasyon sırasında kişinin yakını 'Çok güzel yapmış, alnından öpüyorum' demesi dikkat çekti.
FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün mesajına büyük tepki
Pazartesi 06:36, 16 Temmuz 2018
FETÖ firarisi Hakan Şükür sosyal medya hesabından 15 Temmuz şehitlerini rahmetle andığını yazdı. Şükür'ün mesajına birçok kişi tepki gösterdi.
17 çocuk mağdur... Cinsel istismardan şikâyetçiler
Pazartesi 00:59, 16 Temmuz 2018
‘Adnan Hoca’ olarak bilinen ve operasyonla gözaltına alınan Adnan Oktar hakkında, çocuk yaşta 17 kişi ‘cinsel istismar’ şikâyetinde bulundu. Şikâyetciler sadece Türkiye’den değil... 6 farklı ülkeden daha Adnan Oktar ve grubu tarafından mağdur edildikleri gerekçesiyle elçiliklere başvuranlar oldu.

Doğa Gayrimenkul tarafından Şişli Feriköy'de 4 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Doğa Feriloft, 18.680 metrekare inşaat alanına sahip. Proje A1-A2-B-C-D olmak üzere 5 farklı blokta toplam 165 daireden ve sosyal tesisten oluşuyor. A1 ve A2 bloklarda 15 farklı tipte olmak üzere toplam 74 daire bulunuyor. Alanları 50 ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren daireler 1+1 ve 3+1 tipinde inşa edildi. B blokta 51 daire, C blokta 18 daire, D blokta 22 daire bulunuyor. B blok zemin katında yer alan sosyal alanlarda, cafe-bar, TV odası, kapalı yüzme havuzu ve jakuzi, sauna ve fitness salonu bulunuyor. 
  Feriloft, Nişantaşı'na 1 km, Maslak'a 7 km, Taksim'e 1,5 km, hava alanına 19 km uzaklıkta bulunmaktadır.
Modern, dinamik bir mimari anlayışıyla tasarlanan FeriLoft, şehrin soğuk ve betonarme binalarından uzak, ahşabın doğallığını ve sıcaklığını yansıtan, aynı zamanda minimalizmi koruyan bir mimari olarak tanımlanıyor. FeriLoft, Feriköy'ün gelecekte en önemli görsel referansı olmaya aday...
FeriLoft, sunduğu sosyal yaşam alanları ve genç, modern hayat tarzı ile Feriköy'ün geleceğine önemli katkı sağlayacak.
Blokların arasında konumlandırılan keyifli iç bahçe alanı, daire sahiplerine sosyal aktivite ve eğlence imkânı sunuyor...


Taşınma Formu
10 Ocak 2018, Çarşamba
Doğa Feriloft Sitesi Yönetimi
Devamını göster...
  • Siteye/Siteden taşınacak daire sahiplerinin taşınmayı gerçekleştirmeden en az 3 gün önce Feriloft Site Yönetimine bilgi vermesi gerekmektedir.
  • Taşınma gerçekleşmeden önce dairenin varsa aidat ve su borcu eski kat maliki tarafından ödenmesi sağlanır. Taşınan kiracı ise dairenin sahibi ile görüşerek ödenmesini sağlar. Aidat ve su borcu varken site dışına taşınma yapılamaz.
  • Siteye 10:00 ile 18.30 saatleri dışında ve Pazar günleri taşınma yapılamaz. 
  • Taşınma sırasında sadece asansörünün kullanılması eşya sıgmıyorsa merdivenden taşınma yapılır ve mutlaka asansörlere zarar vermeyecek şekilde kabin içinin mukavim bir malzeme ile kaplanması gerekmektedir.Taşınma sırasında asansörde ve merdiven girişlerinde koridorlarda oluşabilecek herhangi bir kırılma ve sürtmeden dolayı zarar taşınan tarafından tazmin edilir.
  • Taşınma gerçekleşmeden önce taşınma tutanağının danışma personeli,ikamet edecek daire sahibi ve taşınmayı gerçekleştiren firma tarafından ortak alan kontrolü yapılarak imzalanması gerekmektedir. Bu tutanak imzalandıktan sonra taşınma sırasında ortak alanlarda oluşacak zarar ve ziyandan daire sahibi sorumludur.

DAİRENİZİ BORÇSUZ TESLİM ALIN
10 Ocak 2018, Çarşamba
Doğa Feriloft Sitesi Yönetimi
Sitemizden daire satın alan veya kiralayan sakinlerin o daireye ait, Site Yönetimine olan Aidat, Su, Yatırım, İski,Doğalgaz ve Elektrik Teminat borcu gibi borçların olmadığının teyidini “Borcu Yoktur Yazısı” almaları, ileride doğacak sorumlulukları önleme açısından önemlidir.

C-D BLOK KAPALI OTOPARK KAMERA SİSTEMİ VE AÇIK OTOPARK AÇILIŞ
10 Ocak 2018, Çarşamba
Doğa Feriloft Sitesi Yönetimi

C-D BLOK KAPALI OTOPARK KAMERA SİSTEMİ BAGLANTILARI YAPILIP AKTİF HALE GETİRİLMİŞTİR.


OTOPARK SIKINTIMIZI ÇÖZMEK ADINA D BLOK YAN TARAFINDAKİ AÇIK OTOPARK SİZLERİN HİZMETİNİZE SUNULMUŞTUR.

Apsiyon´a Hoşgeldiniz
21 Eylül 2016, Çarşamba
Doğa Feriloft Sitesi Yönetimi
Apsiyon, apartman ve siteler için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Yöneticiler, günlük işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir, site sakinleri ise sitenin finansal durumunu,duyuları ve anketleri takip edebilirler. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, smart tvnizden, tabletinizden yani internete ulaşabileceğiniz her platformdan Apsiyon´a erişilebilirsiniz. Apsiyon ile apartman ya da sitenize özel bir web sayfası oluşturabilir, banka entegrasyonu ile kolay ve masrafsız bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Apsiyon´u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Tekil ziyaretci sayıları
Bugün (Son 24 saat içerisinde)
14 Ziyaretçi
Bu hafta
74 Ziyaretçi
Bu ay
80 Ziyaretçi