Türkçe
English

Feriloft Sitesi

Rezidans

Doğa Gayrimenkul tarafından Şişli Feriköy'de 4 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Doğa Feriloft, 18.680 metrekare inşaat alanına sahip. Proje A1-A2-B-C-D olmak üzere 5 farklı blokta toplam 165 daireden ve sosyal tesisten oluşuyor. A1 ve A2 bloklarda 15 farklı tipte olmak üzere toplam 74 daire bulunuyor. Alanları 50 ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren daireler 1+1 ve 3+1 tipinde inşa edildi. B blokta 51 daire, C blokta 18 daire, D blokta 22 daire bulunuyor. B blok zemin katında yer alan sosyal alanlarda, cafe-bar, TV odası, kapalı yüzme havuzu ve jakuzi, sauna ve fitness salonu bulunuyor. 
  Feriloft, Nişantaşı'na 1 km, Maslak'a 7 km, Taksim'e 1,5 km, hava alanına 19 km uzaklıkta bulunmaktadır.
Modern, dinamik bir mimari anlayışıyla tasarlanan FeriLoft, şehrin soğuk ve betonarme binalarından uzak, ahşabın doğallığını ve sıcaklığını yansıtan, aynı zamanda minimalizmi koruyan bir mimari olarak tanımlanıyor. FeriLoft, Feriköy'ün gelecekte en önemli görsel referansı olmaya aday...
FeriLoft, sunduğu sosyal yaşam alanları ve genç, modern hayat tarzı ile Feriköy'ün geleceğine önemli katkı sağlayacak.
Blokların arasında konumlandırılan keyifli iç bahçe alanı, daire sahiplerine sosyal aktivite ve eğlence imkânı sunuyor...


Taşınma Formu
10 Ocak 2018, Çarşamba
GÖKHAN GÜZELLER
Devamını göster...
  • Siteye/Siteden taşınacak daire sahiplerinin taşınmayı gerçekleştirmeden en az 3 gün önce Feriloft Site Yönetimine bilgi vermesi gerekmektedir.
  • Taşınma gerçekleşmeden önce dairenin varsa aidat ve su borcu eski kat maliki tarafından ödenmesi sağlanır. Taşınan kiracı ise dairenin sahibi ile görüşerek ödenmesini sağlar. Aidat ve su borcu varken site dışına taşınma yapılamaz.
  • Siteye 10:00 ile 18.30 saatleri dışında ve Pazar günleri taşınma yapılamaz. 
  • Taşınma sırasında sadece asansörünün kullanılması eşya sıgmıyorsa merdivenden taşınma yapılır ve mutlaka asansörlere zarar vermeyecek şekilde kabin içinin mukavim bir malzeme ile kaplanması gerekmektedir.Taşınma sırasında asansörde ve merdiven girişlerinde koridorlarda oluşabilecek herhangi bir kırılma ve sürtmeden dolayı zarar taşınan tarafından tazmin edilir.
  • Taşınma gerçekleşmeden önce taşınma tutanağının danışma personeli,ikamet edecek daire sahibi ve taşınmayı gerçekleştiren firma tarafından ortak alan kontrolü yapılarak imzalanması gerekmektedir. Bu tutanak imzalandıktan sonra taşınma sırasında ortak alanlarda oluşacak zarar ve ziyandan daire sahibi sorumludur.

DAİRENİZİ BORÇSUZ TESLİM ALIN
10 Ocak 2018, Çarşamba
GÖKHAN GÜZELLER
Sitemizden daire satın alan veya kiralayan sakinlerin o daireye ait, Site Yönetimine olan Aidat, Su, Yatırım, İski,Doğalgaz ve Elektrik Teminat borcu gibi borçların olmadığının teyidini “Borcu Yoktur Yazısı” almaları, ileride doğacak sorumlulukları önleme açısından önemlidir.

C-D BLOK KAPALI OTOPARK KAMERA SİSTEMİ VE AÇIK OTOPARK AÇILIŞ
10 Ocak 2018, Çarşamba
GÖKHAN GÜZELLER

C-D BLOK KAPALI OTOPARK KAMERA SİSTEMİ BAGLANTILARI YAPILIP AKTİF HALE GETİRİLMİŞTİR.


OTOPARK SIKINTIMIZI ÇÖZMEK ADINA D BLOK YAN TARAFINDAKİ AÇIK OTOPARK SİZLERİN HİZMETİNİZE SUNULMUŞTUR.

Apsiyon´a Hoşgeldiniz
21 Eylül 2016, Çarşamba
Apsiyon, apartman ve siteler için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Yöneticiler, günlük işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir, site sakinleri ise sitenin finansal durumunu,duyuları ve anketleri takip edebilirler. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, smart tvnizden, tabletinizden yani internete ulaşabileceğiniz her platformdan Apsiyon´a erişilebilirsiniz. Apsiyon ile apartman ya da sitenize özel bir web sayfası oluşturabilir, banka entegrasyonu ile kolay ve masrafsız bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Apsiyon´u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Tekil ziyaretci sayıları
Bugün (Son 24 saat içerisinde)
7 Ziyaretçi
Bu hafta
43 Ziyaretçi
Bu ay
213 Ziyaretçi